NOU PLUGIN: BOSCH EDC17C69 (IVECO DAILY MY 2014)

Stiri importante in ceea ce priveste reprogramarea ECU: incepand de astazi, cu interfata New Trasdata puteti opera in modul BENCH pe ECU Bosch EDC17C69 montat pe Iveco LCV. Acest mod de reprogramare ofera siguranta si evita orice risc de deteriorare a ECU!

CE INSEAMNA MODUL DE BENCH?

Modul BENCH inseamna posibilitatea de a actiona direct pe unitatile de control ale vehiculelor fara a le deschide (si, în unele cazuri, nici macar sa nu le scoateti din locatia initiala) datorita unui link realizat prin conectorul ECU / TCU / ACM. Gama de operatii acceptate este apoi efectuata in cel mai sigur mod: unitatile de control ECU nu au secrete pentru conexiunea New Trasdata e-GPT… chiar daca sunt sigilate!

Contactează-ne

Hai să lucrăm împreună

Trimite-ne detaliile proiectului tău, codurile hardware (HW/SW) sau întrebările tale, iar echipa noastră tehnică îți va răspunde în cel mai scurt timp posibil.

Asistență Telefonică

+40 751 194 100

E-mail Suport

obdtuning@gmail.com

Chat Rapid

WhatsApp Online